Uitgelicht

Updates

Steun team Tamek: alternatieve Elfstedentocht op vrijdag 28 januari 2022

Helaas wordt dit jaar voor de 2e keer de alternatieve Elfstedentocht op de Weissensee gecanceld.
Deze alternatieve Elfstedentocht heeft als doel geld bij elkaar te schaatsen voor het Ronald McDonald Huis en Stichting Orange Babies. Twee mooie doelen die kinderen een kans geven op een betere toekomst.
Om deze doelen dit jaar toch te kunnen steunen heeft de organisatie van Weissensee4Kids (W4K) voor vrijdag 28 januari 2022 de Winter Challenge 2022 bedacht: samen 10.000 rondjes schaatsen op één dag. Niet in Oostenrijk, maar gewoon op de ijsbaan van de Scheg in Deventer.
Om deze goede doelen te steunen, maar ook om ons team Tamek een hart onder de riem te steken, om ze net dat ene rondje extra te laten schaatsen, zijn wij op zoek naar sponsors.
Helpen om deze uitdaging voor de goede doelen en team Tamek tot een succes te maken? Zie onderstaand bericht.
Wij wensen Marjan de Groot-Loovers, John Mondria, Alko Tolner, Marco Gorte en Marco van Beek van team Tamek veel succes met deze uitdaging!

Voor vragen kunt u contact opnemen met m.sunter@tamek.nl.

Beste lezer,
Wat leuk dat u de goede doelen als het Ronald McDonald Huis en Stichting Orange Babies wilt sponsoren.
 

Het sponsorbedrag kunt u overmaken op bankrekeningnummer: NL57 INGB 0681 2503 64 t.n.v. Tamek Corporate Finance B.V. onder vermelding van W4K.
 

Bedankt voor uw bijdrage!

Kantoren

Blokzijl

tel

T: 0527 29 26 14

M: blokzijl@tamek.nl


Burgemeester van Ommerenweg 15

8356 HN Blokzijl

Kantoor locatie

John Mondria

Directeur & Kantoorleider

Branch manager

Elburg

tel

T: 038 33 15 422

M: elburg@tamek.nl


Per 13 december a.s. is ons bezoekadres: Clakenweg 144

8081 LZ Elburg

Kantoor locatie

Chris Hengeveld

Kantoorleider

Branch manager

Genemuiden

tel

T: 038 38 55 556

M: genemuiden@tamek.nl


Oosterbrugstraat 31

8281 BT Genemuiden

Kantoor locatie

Derk-Jan van der Meer

Kantoorleider

Branch manager

Kampen

tel

T: 038 33 15 422

M: kampen@tamek.nl


Flevoweg 70

8265 PL Kampen

Kantoor locatie

Rudi Meijerink

Kantoorleider

Branch manager

Meppel

tel

T: 0522 26 32 47

M: meppel@tamek.nl


Industrieweg 1b-2

7944 HT Meppel

Kantoor locatie

Han Luning

Kantoorleider

Branch manager

Zwartsluis

tel

T: 038 38 67 618

M: zwartsluis@tamek.nl


Zomerdijk 88b

8064 XH Zwartsluis

Kantoor locatie

Jeroen Troost

Kantoorleider

Branch manager

Zwolle

tel

T: 038 42 15 315

M: zwolle@tamek.nl


Emmawijk 1

8011 CM Zwolle

Kantoor locatie

Alex van Drie

Kantoorleider

Branch manager