Hero afbeelding

Goedemorgen. Kunnen wij je helpen met een goed begin van de dag?

Tamek.

Blokzijl / 0527 29 26 14 / blokzijl@tamek.nl

Elburg / 0525 65 66 75 / elburg@tamek.nl

Genemuiden / 038 38 55 556 / genemuiden@tamek.nl

Kampen / 038 33 15 422 / kampen@tamek.nl

Meppel / 0522 26 32 47 / meppel@tamek.nl

Zwartsluis / 038 38 67 618 / zwartsluis@tamek.nl

Zwolle / 038 42 15 315 / zwolle@tamek.nl

Blokzijl Elburg Genemuiden Kampen Meppel Zwartsluis Zwolle
whatsapp whatsapp

Inrichting & administratie

De basis op orde. Dat zorgt voor rust en gemak.

Bekijken

Verwerking & controleren

Jouw financiën tot in de puntjes geregeld, én voorzien van realtime overzichten.

Bekijken

Planning & advies

Sparren, adviseren en inzichten om op te kunnen sturen. Wij zetten jou in je kracht.

Bekijken

Oprechte aandacht. Dat stapje extra. Sparren vanuit gelijkwaardigheid en helpen vanuit specialisme. Dat zijn wij.

Over ons

30+

Jaar ervaring

3000+

Klanten

7

Kantoren

90+

Professionals

Als ondernemer wil je in je kracht staan. Je wilt dat je financiën goed geregeld zijn. Dat snappen wij.

Kantoren

Blokzijl

tel

T: 0527 29 26 14

M: blokzijl@tamek.nl


Burgemeester van Ommerenweg 15

8356 HN Blokzijl

Kantoor locatie

John Mondria

Directeur & Kantoorleider

Branch manager

Elburg

tel

T: 0525 65 66 75

M: elburg@tamek.nl


Broeklandstraat 24a

8082 AE Elburg

Kantoor locatie

Chris Hengeveld

Kantoorleider

Branch manager

Genemuiden

tel

T: 038 38 55 556

M: genemuiden@tamek.nl


Oosterbrugstraat 31

8281 BT Genemuiden

Kantoor locatie

Derk-Jan van der Meer

Kantoorleider

Branch manager

Kampen

tel

T: 038 33 15 422

M: kampen@tamek.nl


Flevoweg 70

8265 PL Kampen

Kantoor locatie

Rudi Meijerink

Kantoorleider

Branch manager

Meppel

tel

T: 0522 26 32 47

M: meppel@tamek.nl


Industrieweg 1b-2

7944 HT Meppel

Kantoor locatie

Han Luning

Kantoorleider

Branch manager

Zwartsluis

tel

T: 038 38 67 618

M: zwartsluis@tamek.nl


Zomerdijk 88b

8064 ZG Zwartsluis

Kantoor locatie

Jeroen Troost

Kantoorleider

Branch manager

Zwolle

tel

T: 038 42 15 315

M: zwolle@tamek.nl


Emmawijk 1

8011 CM Zwolle

Kantoor locatie

Alex van Drie

Kantoorleider

Branch manager

Kennismaken?

Zoek je een samenwerkingspartner die proactief met je meedenkt? Laten we kennismaken. De koffie staat klaar!

Contact

Regel snel, efficiënt en veilig jouw zaken online met de Tamek Online app.

Tamek Online