Uitgelicht

Updates

Salarisverwerking en HR

En dan wordt je gevraagd een blog te schrijven over je werk: Salarisverwerking en HR.
 

En natuurlijk zeg je ja! Een vakgebied waar zoveel over te vertellen is en zoveel zaken van invloed zijn op werkgever en werknemer, zakelijk en privé.
 

En natuurlijk gaan dan de radertjes draaien, want jij wilt dat verhaal vertellen waar de ondernemers nu echt iets aan hebben; het verschil maken. Maar dan kom je er ook achter dat het meeste al is verteld maar dat de boodschap vaak niet doorkomt. Wat kun jij dan nog toevoegen?
 

Salarisverwerking is voor velen echt een volledig grijs gebied. Vaak als lastig gezien voor zowel werkgever als werknemer en dan is het al snel prima; als de salarisstrook maar goed is. Maar wat zijn we dat tijdperk al ver voorbij!
 

Met de huidige salarisprofessionals en gave software (in ons geval o.a. het salarispakket Nmbrs) kun je zoveel meer en kunnen wij een grote bijdrage leveren aan effectiever werken binnen het bedrijf van de klant. Werkgever, werknemer, secretaresse, HR-afdeling, manager, voor iedereen zijn er zoveel mogelijkheden zijn/haar onderdeel binnen de salarisadministratie een stuk leuker en effectiever te maken. En het is echt superfijn als je klanten kunt verbazen met tools/rapportages die ze niet verwachten van de salarisafdeling.
 

Dus mijn plan is elke maand een stuk van dit mooie vakgebied en zijn bijzonderheden met behulp van praktijkvoorbeelden aan jullie voor te leggen.
 

Misschien wordt dit grijze gebied dan een stuk interessanter en zoals men zegt: doe er je voordeel mee!

Kantoren

Blokzijl

tel

T: 0527 29 26 14

M: blokzijl@tamek.nl


Burgemeester van Ommerenweg 15

8356 HN Blokzijl

Kantoor locatie

John Mondria

Directeur & Kantoorleider

Branch manager

Elburg

tel

T: 038 33 15 422

M: elburg@tamek.nl


Per 13 december a.s. is ons bezoekadres: Clakenweg 144

8081 LZ Elburg

Kantoor locatie

Chris Hengeveld

Kantoorleider

Branch manager

Genemuiden

tel

T: 038 38 55 556

M: genemuiden@tamek.nl


Oosterbrugstraat 31

8281 BT Genemuiden

Kantoor locatie

Derk-Jan van der Meer

Kantoorleider

Branch manager

Kampen

tel

T: 038 33 15 422

M: kampen@tamek.nl


Flevoweg 70

8265 PL Kampen

Kantoor locatie

Rudi Meijerink

Kantoorleider

Branch manager

Meppel

tel

T: 0522 26 32 47

M: meppel@tamek.nl


Industrieweg 1b-2

7944 HT Meppel

Kantoor locatie

Han Luning

Kantoorleider

Branch manager

Zwartsluis

tel

T: 038 38 67 618

M: zwartsluis@tamek.nl


Zomerdijk 88b

8064 XH Zwartsluis

Kantoor locatie

Jeroen Troost

Kantoorleider

Branch manager

Zwolle

tel

T: 038 42 15 315

M: zwolle@tamek.nl


Emmawijk 1

8011 CM Zwolle

Kantoor locatie

Alex van Drie

Kantoorleider

Branch manager